Cuoium

Na stránku Orto Parisi vždy rada vleziem, lebo už úvod mi vždy natiahne úsmev na celú tvár. No a ich novinka Cuoium vonia, akoby z toho úvodu priamo vyliezla.

Cuoium je geniálny parfém pre chlapa, ktorý má voňafky zaradené medzi záležitosti nehodné poriadneho drsňáka. A zároveň je to veľmi pekný dizajnový počin, ktorý ocení aj skutočný estét.

Perfektný flakón obalený v koži, ktorá už vyzerá trochu “použito” je vyslovene dizajnovo vymakaný a zároveň vyzerá dostatočne chlapsky. Má ešte aj tú výhodu, že keď ho hodíte medzi iné potrebnosti, či už do vaku, pánskej aktovky, alebo len tak do vrecka, je dostatočne chránený a nejaký ten šrám či fľak mu len dodajú na individualite.

No a vôňa samotná je presne taká, ako by si človek predstavoval.
Sľubuje kožu a koža tam teda sakra je. Poriadna, vypracovaná, ako z kvalitnej už trochu nosenej koženej bundy, ktorá už možno zažila aj nejaký ten dážď a možno sa v nej niekto trochu spotil, ale ešte je z nej tak trochu cítiť aj novota. Je tak maskulínna ako to len ide bez toho, aby bola vlezlá. Kvalita z nej kričí na hony.

A drží ako pritesné kožené gate. Raz ich na seba navlečiete a máte ich naveky. Nie, ani sprcha nepomôže.

Bombová je.

V Bratislave je k dispozícii v parfumérii Le Parfum Le Chic.

(pôvodne publikované na www.parfumanie.cz)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *